امروز : ۱ مرداد ۱۴۰۳

ثبت‌نام

اعضای سینما پردیس قلهک رکن اصلی این مجموعه بوده و موفقیت پردیس قلهک را تعیین می‌کنند. آنها در کانون تمام فعالیت‌ها و توجه ما قرار دارند. ارزش تمام دستاوردهای ما باید در پایه تمام منافعی که برای اعضای ما پدید می‌آورد سنجیده شود. به همین منظور سیستم جدید وب‌سایت با امکانات زیاد آن از جمله کارت‌های عضویت جدید با قابلیت‌هایی برای راحتی بیشتر اعضا و خرید آنلاین را راه‌اندازی نموده‌ایم.

برای ثبت‌نام و عضویت در پردیس قلهک می‌توانید یک ساعت قبل از شروع فیلم مورد نظر به مدیریت سینما مراجعه فرمایید و با تکمیل فرم اطلاعات از قبیل نام٬ شماره تلفن همراه و آدرس ایمیل خود (که در سیستم نام کاربری شما خواهد بود) به عضویت سینما در بیایید و یا فرم زیر را به صورت آنلاین تکمیل کرده تا عضویت موقت دریافت کنید و سپس برای تایید عضویت و دریافت کارت عضویت به مدیریت سینما مراجعه کنید. عکس شما همان لحظه گرفته شده* و کارت عضویت جدید بلادرنگ صادر می‌شود و یک کد عضویت به شما اختصاص خواهد یافت و روی کارت شما چاپ خواهد شد که کلمه عبور اولیه شما در سایت سینما است** و قابلیت‌های دیگری برای این کد منحصر بفرد در نظر گرفته شده است.

* در صورت انتخاب می‌توانید عکس مورد انتخاب خود را همراه داشته باشید و آن عکس روی کارت شما چاپ می‌شود.

** توصیه می‌شود به دلایل امنیتی و به خاطر سپرد آسان‌تر٬ پس از فعال‌سازی حساب کاربری رمز عبور خود را عوض کنید.

هزینه عضویت ۶ ماهه در سینماتک ۴۰،۰۰۰ تومان می‌باشد. در صورت تمایل به عضویت موقت از طریق سایت پس از تکمیل فرم زیر به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد. توجه داشته باشید که با داشتن عضویت موقت تنها قادر به خرید ۱۰ بلیت از سینماتک می باشید و فورا باید برای دریافت کارت و ارتقا حساب کاربری به طبقه منفی دو،  قسمت محصولات فرهنگی مراجعه کنید.


نام

نام خانوادگی

کد ملی

ایمیل

تلفن همراه

تلفن ثابت

آدرس

کد پستی